| Hlavná stránka | Zoznam tém | Galéria | Vaše pripomienky a názory | Mapa webu | Kontakty |
  Prihlásenie
Meno (login)
Heslo

Registrácia/Úprava
  O webe...
www.tisovec.com
www.tisovec.eu

Mestský úrad Tisovec
© 2006÷2010

Design & webmaster:
Peter Kubinský


Foto k webu:
Milan Slabej
Peter Kubinský

Powered by:
phpRS

Program KINA POD HRADOVOU na apríl 2011

american.jpg, 8 kB  5.4. - utorok - 19.00 - Američan – USA
Nájomný vrah Jack je neustále v pohybe a zároveň sám. Potom, ako sa jedna jeho zákazka vo Švédsku skončí oveľa krutejšie, ako očakával, uchýli sa na taliansky vidiek. Schováva sa v stredovekom mestečku a užíva si pokojné chvíle. Zároveň ale začne pracovať na svojej poslednej objednávke – má zostaviť zbraň pre záhadnú Mathildu. Jack sa spriatelí s miestnym kňazom a venuje sa krásnej Clare, ich priateľstvo pomaly prerastie do idylického milostného vzťahu. Všetko vyzerá dokonale, až kým sa Jack nerozhodne vystúpiť z tieňa. Sled udalostí naberie nečakaný spád.
České titulky.
Akčný Prístupnosť MP12
Dĺžka 105 minút
Scenár Rowan Joffe
Réžia Anton Corbijn
Kamera Martin Ruhe
Hudba Herbert Grönemeyer
HrajúGeorge Clooney, Violante Placido, Thekla Reuten, Paolo Bonacelli, Johan Leysen, Irina Björklund
Vstupné: 2,00 €

socsiet.jpg, 8 kB  12.4. - utorok - 19.00 - Sociálna sieť – USA
Každá doba má svojich vizionárov, ktorí za sebou zanechajú zmenený svet. Vo filme Sociálna sieť režisér David Fincher umožňuje nahliadnuť do zákulisia vzniku Facebooku, najrevolučnejšieho sociálneho fenoménu nového storočia. Vo filme sa prelínajú odlišné pohľady hyperinteligentných mladých mužov, ktorí svorne tvrdia, že práve oni boli pri tom, keď Facebook vznikal. Výsledkom je dráma plná tvorby aj deštrukcie, ktorá sa zámerne vyhýba jednostrannej interpretácii a poukazuje na rozpory v subjektívnych výkladoch udalostí. Film odzrkadľuje neustále sa meniace sociálne vzťahy, ktoré sú pre našu súčasnosť charakteristické.
Slovenské titulky.
Dráma Prístupnosť MP 12
Dĺžka 121 minút
Scenár Aaron Sorkin
Réžia David Fincher
Kamera Jeff Cronenweth
Hudba Trent Reznor, Atticus Ross
Hrajú Trent Reznor, Atticus Ross. Hrajú: Jesse Eisenberg, Andrew Garfield, Justin Timberlake, Brenda Song, Rooney Mara, Armie Hammer, Max Minghella, Rashida Jones
Vstupné: 2,00 €

red.jpg, 8 kB  19.4. - utorok - 19.00 - RED:Vo výslužbe a extrémne nebezpeční – USA
Akčnú komédiu nakrútil na motívy rovnomennej komiksovej mikrosérie režisér Robert Schwentke. Rozpráva príbeh penzionovaného agenta CIA Franka Mosesa, ktorý žije kľudným a idylickým životom na vidieku. Až do tej doby, kedy sa ho nové vedenie CIA rozhodne zlikvidovať. Vtedy nastáva súboj na život a na smrť medzi špičkovým, ale zostarnutým agentom a celým zvyškom CIA. Názov filmu je skratkou označenia Retired Extremely Dangerous (vo výslužbe a extrémne nebezpeční), a práve takým sa náš hrdina ukáže.
Český dabing.
Akčná komédia Prístupnosť MP15
Dĺžka 99 minút
Scenár -
Réžia Robert Schwentke
Kamera -
Hudba -
Hrajú Bruce Willis, John Malkovich, Helen Mirren, Karl Urban
Vstupné: 2,00 €